HakkımızdaDeğerli Müşterilerimiz,

Engin Mühendislik, yaklaşık 30 senedir Doğalgaz Kalorifer Tesisatı, Klima, Havalandırma ve İzolasyon konularında çalışmalarını başarı ile sürdürmektedir.Proje, Taahhüt ve Montaj alanında yapmış olduğumuz çalışmalarımızda her zaman en iyi ve en kaliteli hizmeti vermeyi ilke edinmiş ve %100 müşteri memnuniyeti ön planda tutulmuştur. Şirketimiz 7002653  yetki no'lu İGDAŞ sertifikalı tesisatçı firmadır.

Şirketimiz, taahhüt ettiği bütün işlerde her zaman en kaliteli ürün ve TSE belgeli malzeme ve ek parçaları kullanarak, konularında uzmanlaşmış teknik kadrosuyla bu işleri gerçekleştirmiştir. Müşterilerimize vermiş olduğumuz hizmet işin bitmesiyle sınırlı olmayıp, iş teslim edildikten sonrada müşterilerimizin problemleri çözümlenmeye çalışılmıştır. ECA, BOSCH,  DEMİRDÖKÜM, TERMOTEKNİK,AS ROYAL,EMKO,BORUSAN, ERBOSAN, FIRAT ve DİZAYN  gibi konularında lider olan firmaların ürünlerini kullanarak kaliteden hiç bir zaman taviz vermemiştir. Bu anlayış çerçevesinde müşterilerine her zaman ucuz ve problemli çözümlerin değil, kaliteli ve uzun ömürlü çözümlerin avantajlarını önermiştir. Bu anlayış ve hizmet politikamız gereği olarak ister bir tek odanızın ısınması, ister komple apartman veya işyerinizin ısınması işi için proje, taahhüt, montaj ve teslimi için firmamıza danışmadan kesinlikle karar vermeyiniz.

Yaptırmayı düşündüğünüz her türlü projeniz için size bir tıklama kadar yakınız. Lütfen bunun için Keşif Talep formunu doldurun veya (0212) 618 55 96 No'lu telefonumuzu arayarak bizimle temasa geçiniz.